App Niderlandzki w praktyce

App Niderlandzki w praktyce to aplikacja do nauki języka niderlandzkiego w języku polskim, która zawiera plan nauki języka niderlandzkiego w trzech krokach. Uczysz się od podstaw do pełnej komunikacji. Do aplikacji dodawane są regularnie nowe słówka do nauki, dialogi i potrzebne materiały. Cena miesięczna aplikacji to 9,49 euro. 

Gdzie zakupić aplikację Niderlandzki w praktyce?

Gdzie zakupić aplikację Niderlandzki w praktyce? Aplikację możesz zamówić na platformie Google Play. Link do aplikacji znajduje się w opisie.

Google play store app Niderlandzki w praktyce
app Niderlandzki w praktyce

App Niderlandzki w praktyce w Google Play

App Niderlandzki w praktyce w Google Play można pobrać i uczyć się na telefonie, tablecie, laptopie lub komputerze. Co zawiera aplikacja?

Nauka języka niderlandzkiego wraz z aplikacją Niderlandzki w praktyce

Nauka języka niderlandzkiego wraz z aplikacją Niderlandzki w praktyce to przygoda, która pomoże Ci w bardzo szybki i prosty sposób osiągnąć Twój cel jakim jest nauka tego języka na poziomie komunikatywnym. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod nauki, jak kursy Skype, książki w formacie pdf do czytania na telefonach lub wideo lekcje na, których wytłumaczone są wszystkie zagadnienia z książek krok po kroku uczniowie mają możliwość nauki w komfortowych warunkach, bez konieczności opuszczania domu. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność i dostosowanie tempa nauki do własnych potrzeb. Wideo lekcje to nie tylko wsparcie w nauce języka niderlandzkiego, gdzie uczysz się poprawnej wymowy lecz również multimedialny kurs, gdzie pokazane są wszystkie zagadnienia z książek. Nauka języka niderlandzkiego jest podzielona na trzy proste kroki. Pierwszy krok to podstawy czyli nauka takich zagadnień jak alfabet, kolory, cyfry i proste dialogi jak i również nauka słówek. Następnym krokiem nauki jest nauka gramatyki języka niderlandzkiego czasu teraźniejszego i przyszłego, gdzie nauczysz się jak budować zdania za pomocą gramatycznych schematów autora Michała Kiliana, który jest twórcą tej metody nauki i autorem serii pięciu książek Niderlandzki w praktyce. Kolejnym etapem nauki jest krok trzeci, czyli gramatyka czasu przeszłego, gdzie nauczysz się jak budować zdania w czasie przeszłym dokonanym i niedokonanym w języku niderlandzkim. Ucząc się w szkole Niderlandzki w praktyce nie musisz się śpieszyć, gdyż uczysz się kiedy masz na to czas, a do tego po każdym ukończonym kroku możesz uzyskać certyfikat języka niderlandzkiego na poziomie A1, A2, B1 i B2 co może zmotywować Cię do nauki i sprawi, że polubisz ten język. Dużym plusem nauki na podstawie książek Niderlandzki w praktyce są ćwiczenia, które zostały specjalnie stworzone do każdej z książek. Rozwiązując ćwiczenia opanujesz wiedzę poznaną na lekcjach i bardzo potrzebną do rozwoju tego języka. Odpowiedzi do ćwiczeń znajdują się również w aplikacji Niderlandzki w praktyce. Aplikacja Niderlandzki w praktyce zawiera: Serie książek Niderlandzki w praktyce autora Michała Kiliana w formacie pdf do czytania na telefonie (Nie jest potrzebny inny program do czytania plików zapisanych w formacie pdf) Wideo lekcje Krok 1, Krok 2 i Krok 3 Pliki mp3 do słuchania Odpowiedzi do ćwiczeń Naukę czasowników i słówek Do aplikacji będą dodawane nowe materiały do nauki by ułatwić Ci naukę tego języka

Książki Niderlandzki w praktyce w Google Play Books

Książki Niderlandzki w praktyce do kupienia w Google Play Books, to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi się uczyć ale nie brać ze sobą książek. Książki po zakupie w sklepie można czytać na telefonie, na tablecie lub komputerze. Zestaw książek Niderlandzki  praktyce zawiera pięć książek dostępnych na platformie Google Play Books. 

Kursy Skype w szkole Niderlandzki w praktyce

Kursy Skype w szkole Niderlandzki w praktyce dostosowane są do specyfiki różnych poziomów nauczania jak i również zawodów, co jest szczególnie cenne dla osób, które planują pracę w Holandii lub w belgijskim regionie Flandrii. Dzięki temu uczący się mogą opanować specjalistyczne słownictwo i zwroty niezbędne w ich profesji, co znacznie ułatwia komunikację w miejscu pracy i zwiększa ich konkurencyjność na rynku pracy. Niderlandzki w praktyce to zatem kompleksowe rozwiązanie, które przygotowuje do realnych wyzwań językowych w życiu zawodowym i prywatnym.

1 6

Kurs Skype podstawy

Kurs Skype podstawy to kurs, gdzie nauczysz się języka niderlandzkiego od podstaw. Kurs obejmuje naukę podstawowe elementy języka niderlandzkiego jak i również naukę prostych dialogów do rozpoczęcia komunikacji. Wraz z nauczycielem będziesz ćwiczyć wymowę języka  niderlandzkiego i nauczysz się potrzebnych słów do rozpoczęcia nauki budowy zdań.

2 8

Kurs gramatyka

Kurs gramatyka języka niderlandzkiego to kurs, gdzie nauczysz się gramatyki języka niderlandzkiego czasu teraźniejszego, przyszłego i przeszłego. Nauka gramatyki w szkole Niderlandzki w praktyce polega na dużej ilości dialogów, które pomogą Ci w jak najszybszym czasie opanować komunikację w języku niderlandzkim. Tworzenie zdań nie będzie dla Ciebie już wyzwaniem.

3 8

Kurs gramatyka i praca

Kurs gramatyka i praca to kurs przeznaczony dla osób, które już mówią w języku niderlandzkim i potrzebują sprostać zadaniu jakim jest poprawna komunikacja na zakładzie pracy. Kursy są organizowane w zakresie logistycznym, technicznym, produkcyjnym i medycznym. Kursy obejmują zakres słownictwa w danej dziedzinie i gramatykę potrzebną do tworzenia zdań.  

Sklep Niderlandzki w praktyce

Sklep Niderlandzki w praktyce to miejsce, gdzie kupisz potrzebne materiały do nauki na stronie internetowej szkoły. Tutaj możesz zakupić 

Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Książki papierowe

Certyfikat jezyka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce poziom A1

Certyfikat

Odpowiedzi do cwiczen Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Odpowiedzi do ćwiczeń

Kursy wideo Niderlandzki w praktyce

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce to nauka języka niderlandzkiego od podstaw A1, aż do poziomu zaawansowanego B2. Na kursach uczysz się wymowy, słówek, czasowników i gramatyki języka niderlandzkiego w różnych czasach zaczynając od czasu teraźniejszego przechodząc następnie do zdań w czasie przyszłym i przeszłym. Wszystkie lekcje są prowadzone w języku polskich i niderlandzkim przez autora książek Niderlandzki w praktyce Michała Kiliana.

5 8

Lekcje wideo Niderlandzki w praktyce Krok 1

lekcje wideo Niderlandzki w praktyce Krok 1 na podstawie książki Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy. Kursy wideo to 7 lekcji, gdzie nauczysz się wymowy języka niderlandzkiego i poznasz podstawy języka niderlandzkiego. Kursy są stworzone w języku polskim i niderlandzkim.  

6 6

Lekcje wideo Niderlandzki w praktyce Krok 2

Lekcje wideo Niderlandzki w praktyce Krok 2 na podstawie książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego, gdzie nauczysz się jak wymawia się czasowniki języka niderlandzkiego jak i również poznasz budowę zdań w języku niderlandzkim. 

7 6

Lekcje wideo Niderlandzki w praktyce Krok 3

Lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 3 na podstawie książki Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego, gdzie nauczysz się czasowników czasu przeszłego i poznasz budowę zdań w języku niderlandzkim w czasie przeszłym. Kurs Krok 3 zawiera 12 lekcji.