KSIĄŻKI NIDERLANDZKI W PRAKTYCE

Książki do nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce

Książki Niderlandzki w praktyce są wysyłane do Holandii, Polski i Belgii. 

Nauka języka niderlandzkiego

Książki niderlandzki w praktyce to zestaw książek do nauki języka niderlandzkiego od podstaw. Książki zostały napisane w języku polskim i niderlandzkim, a ich autorem jest Michał Kilian. Cały zestaw składa się z pięciu książek. Krok 1 Podstawy. Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego. Krok 2 ćwiczenia. Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego i Krok 3 ćwiczenia. 

Książki

Krok 1 Podstawy

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy to początek nauki języka niderlandzkiego i pierwsze lekcje. Nauczysz się podstaw języka niderlandzkiego, słówek, dialogów, a na kursie wideo dowiesz się jak wymowy. Książka zwiera ćwiczenia.

Krok 2 Gramatyka

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego to nauka budowy zdań w języku niderlandzkim. Dowiesz się jak buduje się zdania i zaczniesz tworzyć dialogi. Kursy wideo pomogą Ci w wymowie.

Krok 3 Gramatyka

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego to nauka budowy zdań w języku niderlandzkim. Nauczysz się budować zdania w czasie przeszłym, który pomoże Ci podczas konwersacji. Kursy wideo pomogą Ci w wymowie.
Ćwiczenia

Krok 2 Ćwiczenia

Książka Ćwiczenia Niderlandzki w praktyce Krok 2 to uzupełnienie książki i utrwalanie wiedzy nabytej podczas lekcji.

Krok 3 Ćwiczenia

Książka Ćwiczenia Krok 3 Niderlandzki w praktyce to wile przydatnych zadań, które pomogą Ci w nauce.

Zestaw książek

Zestaw książek Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy, Krok 2 Gramatyka (czas teraźniejszy) i Krok 3 Gramatyka (czas przeszły).