Książki Niderlandzki w praktyce

Książki Niderlandzki w praktyce autora Michała Kiliana to cała seria książek do nauki języka holenderskiego zaczynając od Kroku 1 Podstawy, aż do Kroku 3 Gramatyka czasu przeszłego ,gdzie poznajesz język niderlandzki od podstaw i uczysz się według stworzonej metody nauki mającej na celu jak najszybsze przyswojenie wiedzy i rozpoczęcie mowy w języku niderlandzkim. Nauka języka holenderskiego może wydawać się skomplikowana, ale dzięki serii książek Niderlandzki w praktyce autorstwa Michała Kiliana staje się znacznie prostsza i bardziej przystępna. Pierwsza część serii, Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy, skupia się na podstawowych aspektach języka, zapewniając solidne fundamenty dla początkujących. Książka ta wprowadza użytkowników w podstawowe słownictwo, konstrukcje gramatyczne oraz frazy używane w codziennej komunikacji, co jest kluczowe dla zrozumienia i efektywnego używania języka w praktycznych sytuacjach. Druga część to Niderlandzki w praktyce Krok 2 gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego, która przenosi uczących się na wyższy poziom zrozumienia języka holenderskiego. Skupia się na gramatyce, szczególnie na czasach teraźniejszym i przyszłym, co jest niezbędne do prowadzenia płynnych i precyzyjnych konwersacji. Książka ta, oprócz gramatyki, zawiera również rozdziały poświęcone czasownikom, rozwijaniu słownictwa oraz konstrukcji zdań, co wszystko razem tworzy kompleksowy przewodnik po strukturach językowych. Trzecia część Niderlandzki w praktyce Krok 3 gramatyka czasu przeszłego, koncentruje się na gramatyce czasu przeszłego, umożliwiając uczącym się opowiadanie o wydarzeniach, które miały miejsce w przeszłości. Ta książka również pomaga w dalszym rozszerzaniu słownictwa i zdolności tworzenia zdań, co jest nieocenione w procesie stawania się biegłym w języku holenderskim. Dzięki przemyślanej strukturze i skoncentrowaniu na praktycznym zastosowaniu języka, seria ta stanowi doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce nauczyć się holenderskiego w sposób skuteczny i systematyczny.

Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Książki papierowe

1 5

Książki wersja PDF

Certyfikat jezyka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce poziom A1

Certyfikat

Odpowiedzi do cwiczen Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Odpowiedzi do ćwiczeń

Kursy wideo Niderlandzki w praktyce

Wideo kursy Niderlandzki w praktyce to nauka języka niderlandzkiego od podstaw A1, aż do poziomu zaawansowanego B2. Na kursach uczysz się wymowy, słówek, czasowników i gramatyki języka niderlandzkiego w różnych czasach zaczynając od czasu teraźniejszego przechodząc następnie do zdań w czasie przyszłym i przeszłym. Wszystkie lekcje są prowadzone w języku polskich i niderlandzkim przez autora książek Niderlandzki w praktyce Michała Kiliana.

5 8

Lekcje wideo Niderlandzki w praktyce Krok 1

lekcje wideo Niderlandzki w praktyce Krok 1 na podstawie książki Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy. Kursy wideo to 7 lekcji, gdzie nauczysz się wymowy języka niderlandzkiego i poznasz podstawy języka niderlandzkiego. Kursy są stworzone w języku polskim i niderlandzkim.  

6 6

Lekcje wideo Niderlandzki w praktyce Krok 2

Lekcje wideo Niderlandzki w praktyce Krok 2 na podstawie książki Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego, gdzie nauczysz się jak wymawia się czasowniki języka niderlandzkiego jak i również poznasz budowę zdań w języku niderlandzkim. 

7 6

Lekcje wideo Niderlandzki w praktyce Krok 3

Lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 3 na podstawie książki Niderlandzki w praktyce Krok 3 Gramatyka czasu przeszłego, gdzie nauczysz się czasowników czasu przeszłego i poznasz budowę zdań w języku niderlandzkim w czasie przeszłym. Kurs Krok 3 zawiera 12 lekcji.