Kursy języka niderlandzkiego w Bergen op Zoom

Nauka od podstaw języka niderlandzkiego

Skorzystaj z oferty kursów grupowych, indywidualnych, Skype lub na zakładzie pracy. Kursy odbywają się w Bergen op Zoom jak i również w innych miejscowościach w Holandii. Lekcje organizowane są w małych grupach i odbywają się na weekendzie. Na lekcjach uczysz się z przygotowanych materiałów takich jak książki Niderlandzki w praktyce autora Michała Kiliana. Książki zostały napisane w języku polskim i niderlandzkim w sposób prosty i czytelny do zapamiętania. Uczysz się jak budować zdania w języku niderlandzkim na podstawie specjalnie stworzonych schematów, które możesz wykorzystać budując zdania. Specjalnie przygotowane lekcje nauki słówek, dialogi i nauka budowy zdań sprawi, że polubisz naukę tego języka. By zapisać się na kurs lub zakupić książki wystarczy napisać wiadomość lub zadzwonić na podany numer telefonu.

Kursy grupowe w szkole Niderlandzki w praktyce

Nauka języka niderlandzkiego na kursach grupowych w szkole Niderlandzki w praktyce to nauka od podstaw. na lekcjach uczysz się tego co najważniejsze by zacząć mówić w języku niderlandzkim. Nauczyciel tłumaczy wszystkie zagadnienia z książki na przykładach w języku polskim i niderlandzkim. Lekcje nastawione są na naukę mowy więc na lekcji trenujemy wymowę jak i również rozmawiamy dużo w języku niderlandzkim. Lekcje odbywają się w Bergen op Zoom w Holandii na podanej na stronie lokalizacji gdzie spotykamy się raz w tygodniu na weekendzie. Materiały z których korzystamy na lekcji to książki Niderlandzki w praktyce. Każdy kto rozpoczyna kurs dostaje książkę Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy za darmo. Dostęp do wideo kursów nauki języka niderlandzkiego w naszej szkole jest darmowy i dostępny tylko na naszej stronie internetowej. 

Kursy skype - Nauka języka niderlandzkiego online

Kursy Skype w szkole nauki języka niderlandzkiego to kursy indywidualne lub kursy grupowe. Możesz rozpocząć naukę indywidualnie lub w grupie gdzie jest od czterech do dziesięciu osób. Naturalnie koszt lekcji w grupie jest dużo tańszy niż nauka indywidualna. Na lekcji uczymy się od podstaw języka niderlandzkiego korzystając z książek Niderlandzki w praktyce. Każda lekcja trwa 60 minut i spotykamy się raz lub dwa razy w tygodniu. Nauczyciel mówi w języku niderlandzkim i polskim więc zrozumienie trudnych zagadnień jest wiele prostsze do zrozumienia. 

Kursy indywidualne w szkole nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce

Kursy indywidualne nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce to indywidualna nauka gdzie lekcje są dopasowane do poziomu języka niderlandzkiego ucznia. Lekcja trwa 60 minut i zależnie od ucznia może odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu. Na lekcji uczymy się języka niderlandzkiego z zakresu gramatyki i słownictwa jak i również profilu zawodowego ucznia pomagając mu w polepszeniu komunikacji w pracy. Lekcje zawierają również naukę pisania i czytania co jest bardzo potrzebne w życiu codziennym by radzić sobie z domową administracją. By rozpocząć kurs wystarczy komputer lub telefon i zainstalowany komunikator taki jak Skype by móc rozpocząć naukę online. 

Kursy zakładowe Niderlandzki w praktyce

Oferta kursów zakładowych w szkole Niderlandzki w praktyce znajduje się na stronie www.nederlandsinpraktijk.nl

Kursy nauki języka niderlandzkiego w języku angielskim

Oferta kursów nauki języka niderlandzkiego w języku angielskim znajduje się na stronie internetowej www.learndutcheveryday.nl

Zapisy na kursy języka niderlandzkiego w Bergen op Zoom

Wybierz swój kurs i zapisz się by rozpocząć naukę

Kursy grupowe

Kursy grupowe w szkole Niderlandzki w praktyce odbywają się na weekendzie w małych grupach. Koszt kursu to 160 euro za 10 godzin nauki.

Prywatne lekcje

Prywatne lekcje nauki języka niderlandzkiego to indywidualnie dopasowana nauka. Cena od 160 euro to cztery spotkania w miesiącu.

Kursy Skype

Kursy języka niderlandzkiego w grupach od 4 do 10 osób. Indywidualna nauka. Cena kursu od 10 euro za godzinę nauki.

Formularz kontaktowy

Jesli masz pytania odnośnie kursów stacjonarnych języka niderlandzkiego, materiałów do nauki lub szukasz tłumacza języka niderlandzkiego to napisz wiadomość lub zadzwoń