Wideo Lekcja 2 Niderlandzki w praktyce

Wideo lekcja 2 Niderlandzki w praktyce to nauka języka niderlandzkiego na wideo kursach Krok 1 Podstawy wraz z książką napisaną przez jej autora Michała Kiliana. Lekcje można oglądać na telefonie lub komputerze. Słuchaj i ucz się każdego dnia nowych słówek z zakresu podstaw języka niderlandzkiego. Wideo kursy zostały przygotowane w języku polskim i języku niderlandzkim.

LinkedIn
X
14 1
10 5
1
2

Blog

Nauka języka niderlandzkiego w Kroku 1 Podstawy

Nauka języka niderlandzkiego w Kroku 1 Podstawy w szkole Niderlandzki w praktyce, które poznasz na lekcji to alfabet niderlandzki czyli jak przeliterować swoje imię i nazwisko. Kombinacje samogłosek w języku niderlandzkim, gdzie poznasz jak należy czytać nowo poznane słówka. Zaimek osobowy w języku niderlandzkim i jego skróty, a także formę oficjalną i nie oficjalną zaimka osobowego w tym języku. Formy grzecznościowe, przywitanie i pożegnanie w języku niderlandzkim. Jak zapytać o imię, które jest pomocne przy przedstawianiu się i opowiadaniu o sobie. Wszystkie lekcje uzupełnione są dialogami i słówkami do nauki w języku polskim i niderlandzkim co ułatwia ich naukę i zastosowanie. 

Nauka języka niderlandzkiego na wideo kursach Krok 1

Nauka języka niderlandzkiego na wideo kursach Krok 1 Podstawy to nauka na wideo lekcjach wraz z książką napisaną przez jej autora Michała Kiliana. Lekcje można oglądać na telefonie lub komputerze. Słuchaj i ucz się każdego dnia nowych słówek z zakresu podstaw języka niderlandzkiego. Wideo kursy zostały przygotowane w języku polskim i języku niderlandzkim.

Materiały do nauki języka niderlandzkiego na poziomie A1

Materiały do nauki języka niderlandzkiego na poziomie A1 przydatne do opanowania wiedzy z książki Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy jak i również przygotowanie do uzyskania Twojego pierwszego certyfikatu. Oglądaj kursy i ucz się każdego dnia wymowy nowych słówek w języku niderlandzkim, które będą Ci w tworzeniu zdań czego nauczysz się w Kroku 2, gdzie poznasz gramatykę języka niderlandzkiego czasu teraźniejszego i przyszłego. Materiały, które będziesz potrzebować do nauki podstaw języka niderlandzkiego to książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy, którą możesz zakupić w formacie PDF (Do pobrania na telefon) lub w wersji papierowej. Świetnym rozwiązanie dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z językiem niderlandzkim jest możliwość rozpoczęcia kursu Skype na poziomie dopasowanym do poziomu języka niderlandzkiego ucznia.

Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy autora Michała Kiliana to rozpoczęcie nowej przygody jaką jest nauka języka niderlandzkiego.

Odpowiedzi do cwiczen Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Odpowiedzi do ćwiczeń książki Krok 1 Podstawy

Odpowiedzi do ćwiczeń z książki Niderlandzki w praktyce można zakupić i pobrać jako plik pdf w sklepie na stronie Internetowej. Ćwiczenia znajdują się w książce.

Certyfikat jezyka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce poziom A1

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego A1

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego na poziomie A1 w szkole Niderlandzki w praktyce jest dostępny w zakładce sklep na stronie internetowej.

Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu terazniejszego i przyszlego

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 2

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego to kolejny Krok w nauce języka niderlandzkiego.