Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce to nauka języka niderlandzkiego od podstaw A1, aż do poziomu zaawansowanego B2. Na kursach uczysz się wymowy, słówek, czasowników i gramatyki języka niderlandzkiego w różnych czasach zaczynając od czasu teraźniejszego przechodząc następnie do zdań w czasie przyszłym i przeszłym. Wszystkie lekcje są prowadzone w języku polskich i niderlandzkim przez autora książek Niderlandzki w praktyce Michała Kiliana. Nauka języka niderlandzkiego na kursach wideo Niderlandzki w praktyce, umożliwia efektywne przyswajanie słownictwa i struktur gramatycznych. Zalety to nauka w dowolnym czasie i miejscu, stopniowe wprowadzanie materiału, interaktywne ćwiczenia, prezentacja wizualna, i możliwość powtarzania materiału dla lepszego zrozumienia i przyswojenia. Nauka języka niderlandzkiego może być fascynującym doświadczeniem, zwłaszcza gdy korzysta się z nowoczesnych metod i narzędzi, takich jak kursy wideo.

Nauka języka niderlandzkiego w Kroku 1 Podstawy

Nauka języka niderlandzkiego w Kroku 1 Podstawy w szkole Niderlandzki w praktyce, które poznasz na lekcji to alfabet niderlandzki czyli jak przeliterować swoje imię i nazwisko. Kombinacje samogłosek w języku niderlandzkim, gdzie poznasz jak należy czytać nowo poznane słówka. Zaimek osobowy w języku niderlandzkim i jego skróty, a także formę oficjalną i nie oficjalną zaimka osobowego w tym języku. Formy grzecznościowe, przywitanie i pożegnanie w języku niderlandzkim. Jak zapytać o imię, które jest pomocne przy przedstawianiu się i opowiadaniu o sobie. Wszystkie lekcje uzupełnione są dialogami i słówkami do nauki w języku polskim i niderlandzkim co ułatwia ich naukę i zastosowanie. 

Nauka języka niderlandzkiego na wideo lekcjach Krok 1

Nauka języka niderlandzkiego na wideo lekcjach Krok 1 Podstawy to nauka na wideo lekcjach wraz z książką napisaną przez jej autora Michała Kiliana. Lekcje można oglądać na telefonie lub komputerze. Słuchaj i ucz się każdego dnia nowych słówek z zakresu podstaw języka niderlandzkiego. Wideo kursy zostały przygotowane w języku polskim i języku niderlandzkim.

1 7

Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 1 Lekcja 1

Na pierwszej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak alfabet niderlandzki, kombinacje samogłosek, zaimek osobowy, przywitanie w języku niderlandzkim i potrzebne dialogi.

2 9

Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 1 Lekcja 2

Na drugiej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak miesiące w języku niderlandzkim, dni tygodnia, pory roku, przysłówki czasu, niderlandzkie cyfry, datę urodzenia i potrzebne słówka.

3 9

Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 1 Lekcja 3

Na trzeciej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak godzinę w języku niderlandzkim, przymiotniki, słówka z zakresu rodzina i potrzebne słówka i dialogi do pierwszej komunikacji.  

4 9

Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 1 Lekcja 4

Na czwartej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak zaimek dzierżawczy, liczba pojedyncza i mnoga, zdrobnienia wyrazów, zaimki pytające jak i również nowe słówka i dialogi w języku niderlandzkim.

5 9

Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 1 Lekcja 5

Na piątej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak zaimek wskazujący, przyimki miejsca i przyimki kierunku, kolory, zwierzęta, pogoda, natura, geografia i nowe słówka do nauki.

6 7

Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 1 Lekcja 6

Na szóstej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak budowanie zdań w liczbie pojedynczej i mnogiej, budowanie zdań z czasownikiem Hebben (Mieć) czyli jak zadawać pytanie i na nie odpowiadać.

7 7

Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 1 Lekcja 7

Na siódmej lekcji nauki języka niderlandzkiego w szkole Niderlandzki w praktyce nauczysz się takich zagadnień jak super schematy do konwersacji gdzie poznasz jak tworzyć proste zdania, które możesz zastosować w prawie każdej sytuacji.

1 8

Wideo lekcje Niderlandzki w praktyce Krok 2 Wstęp

Wideo kurs Niderlandzki w praktyce Krok 2 Wstęp to nauka gramatyki języka niderlandzkiego czasu teraźniejszego i przyszłego, gdzie poznasz jak budować zdania w języku niderlandzkim w formie twierdzącej, przeczącej i pytającej za pomocą gramatycznych schematów.

Materiały do nauki języka niderlandzkiego na poziomie A1

Materiały do nauki języka niderlandzkiego na poziomie A1 przydatne do opanowania wiedzy z książki Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy jak i również przygotowanie do uzyskania Twojego pierwszego certyfikatu. Oglądaj kursy i ucz się każdego dnia wymowy nowych słówek w języku niderlandzkim, które będą Ci potrzebne w tworzeniu zdań czego nauczysz się już w Kroku 2, gdzie poznasz gramatykę języka niderlandzkiego czasu teraźniejszego i przyszłego. Materiały, które będziesz potrzebować do nauki podstaw języka niderlandzkiego to książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy, którą możesz zakupić w formacie PDF (Do pobrania na telefon) lub w wersji papierowej. Świetnym rozwiązanie dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z językiem niderlandzkim jest możliwość rozpoczęcia kursu Skype na poziomie dopasowanym do poziomu języka niderlandzkiego ucznia.

Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy autora Michała Kiliana to rozpoczęcie nowej przygody jaką jest nauka języka niderlandzkiego.

Odpowiedzi do cwiczen Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy

Odpowiedzi do ćwiczeń książki Krok 1 Podstawy

Odpowiedzi do ćwiczeń z książki Niderlandzki w praktyce można zakupić i pobrać jako plik pdf w sklepie na stronie Internetowej. Ćwiczenia znajdują się w książce.

Certyfikat jezyka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce poziom A1

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego A1

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego na poziomie A1 w szkole Niderlandzki w praktyce jest dostępny w zakładce sklep na stronie internetowej.

Ksiazka Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu terazniejszego i przyszlego

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 2

Książka Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego to kolejny Krok w nauce języka niderlandzkiego.